Aktuální nabídka osmáčků

Koncem února a v průběhu března očekáváme narození miminek ve zbarvení černá, čokoládová, agouti, černá s bílou a čokoládová s bílou.

V případě zájmu o naše osmáčky mi, prosím, napište na email raysofsunshine@seznam.cz.

Záleží mi na tom, kam miminka od nás půjdou, proto je prodej možný pouze do vhodných podmínek s dostatečně velkou a vybavenou ubikací. Prosím proto o foto jejich budoucího bydlení. Pokud jste ještě vhodnou ubikaci nepořídili, můžeme ji společně vybrat.

Osmáčky umisťuji pouze po dvojicích nebo trojicích stejného pohlaví, nebo ke stávajícím osmákům stejného pohlaví.

Miminka je možné závazně rezervovat po jejich narození zaplacením rezervačního poplatku ve výši 50 %  z ceny osmáka. Rezervační poplatek je vratný, pokud ze závažných důvodů nedojde k předání osmáčka.

Odběr miminek je možný nejdříve v 6 až 7 týdnech při minimální váze 75 – 80 g. Každý osmák obdrží průkaz původu, krmivo na první dny, pamlsky a bylinky. Osmáčci budou zvyklí na běžný ruch domácnosti a lidskou ruku.

Pokud si k nám pro osmáčky nemůžete přijet, lze využít přepravy zvířat Přivez zvíře nebo Zverado. Aktuální trasy najdete na jejich webu. Nejblíže od nás je svozové místo Litomyšl.

Ráda bych s novými majiteli zůstala v kontaktu i po odběru miminek, abych viděla, jak se jim daří. Prosím také, abyste mě informovali, pokud osmák zemře, nebo se mu rozhodnete hledat jiný domov. Zároveň budu ráda nápomocna v případě jakéhokoliv problému.

Osmáky prodávám pouze jako mazlíčky. Prodej i k chovu je možný pouze do registrované chovatelské stanice.

Od 1. 3. 2023 jsme oficiálním členem Českého svazu chovatelů a máme založenou oficiální chovatelskou stanici. Záštitu nad námi převzala SOCHP. Proto můžeme pod hlavičkou Českého svazu chovatelů vystavovat oficiální průkaz původu.

Všichni naši osmáci jsou také registrovaní v databázi chovatelů, kde po narození získávají svoje rodné číslo.

Odchovaná miminka

Vrh H2

Vrh H2 – nar. 8. 4. 2024 Matka: Lina Rays...

Více

Vrh G2

Vrh G2 – nar. 6. 4. 2024 Matka: Wenus Rays...

Více

Vrh F2

Vrh F2 – nar. 2. 4. 2024 Matka: Pearl Rays...

Více

Vrh E2

Vrh E2 – nar. 26. 3. 2024 Matka: Iris Rays...

Více